ul. Skarbowców 91b, 53-052 Wrocław 

info.ptto@gmail.com

#JedynaTakaKonferencja już w maju w Waplewie z Polkard

17 marca 2023

Firma Polkard wraca z dużą konferencją dla techników dentystycznych

Jedna z najstarszych polskich firm stomatologicznych, wraca po kilku latach przerwy z nową Konferencją dla Techników Dentystycznych! Jedno z najciekawiej zapowiadających się wydarzeń w naszej branży odbędzie się już w dniach 25-28 maja 2023 w Waplewie.

 

 

 

 

Jaka jest tematyka i kogo spotkamy?

Organizująca zjazd w Waplewie firma Polkard swoje wydarzenie reklamuje hasłem #JedynaTakaKonferencja. – Chcemy, by Konferencja w Waplewie zapadła w pamięć wszystkim jej uczestnikom, zarówno pod kątem ciekawego programu naukowego jak i niezwykle atrakcyjnej oferty towarzyszącej – opowiada prezes firmy, Ryszard Kokot. – W przeszłości pokazywaliśmy już wielokrotnie, że potrafimy organizować eventy na najwyższym poziomie, tym razem jednak stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej – dodaje.

Faktycznie, patrząc na program naukowy Konferencji w Waplewie, można śmiało założyć, że będzie on ciekawy praktycznie dla każdego technika, niezależnie od głównej osi jego zainteresowań. Organizatorzy przewidzieli dwie ścieżki dydaktyczne – ortodontyczną i protetyczną. W każdej z nich przewidziane jest po 8 wykładów oraz dodatkowe warsztaty. – Zaangażowaliśmy naprawdę ciekawych wykładowców, wśród których nie brakuje doświadczonych i lubianych techników czy lekarzy – zaznacza Ryszard Kokot.

Wśród ekspertów, którzy wystąpią w Waplewie znaleźli się m.in. dr n. med. Beata Tokarczuk, tech. dent. Iwona Urbanek-Królikowska, tech. dent. Małgorzata Broda, tech. dent. Bartłomiej Gordon (ścieżka ortodontyczna) czy dr n. med. Arkadiusz Rutkowski, tech. dent. Waldemar Osypiuk, tech. dent. Łukasz Zabor czy tech. dent. Joanna Łupińska. Pełen program Konferencji zobaczyć można na profesjonalnie przygotowanej stronie internetowej wydarzenia:

www.konferencjapolkard.pl

Jednak nie samą nauką technik żyje – to jedna z myśli, które na pewno przyświecały organizatorom majowej Konferencji. Poza wykładami i warsztatami na uczestników wydarzenia czeka naprawdę sporo dodatkowych atrakcji. – Przygotowujemy „Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Techników w Kręgle”, w trakcie których będzie można rywalizować na torach w Hotelu Rewita o ten zaszczytny tytuł – mówi z uśmiechem prezes Kokot. – Będziemy mieli do dyspozycji praktycznie cały pięknie położony ośrodek, dostęp do Jeziora Maróz, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i siatkówki czy park linowy. No a wieczorami, po całym dniu nauki, czekają na nas aż dwie imprezy towarzyszące – kończy organizator.

Jednym z patronów wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Techniki Ortodontycznej, z ramienia którego półtoragodzinny, podzielony na dwie części wykład w Waplewie dadzą dr Beata Tokarczuk i tech. dent. Iwona Urbanek-Królikowska.

Koszt udziału w Konferencji wynosi 1400 PLN (brutto) za osobę. Zapisać można się poprzez stronę internetową wydarzenia.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z organizatorem, firmą Polkard:
(89) 541 83 83
konferencja@polkard.pl

 

Kontakt

ul. Skarbowców 91b

53-052 Wrocław

 

info.ptto@gmail.com

Nr konta PTTO

Santander Bank Polska

97 1090 2398 0000 0001 2178 1433

 

Składki:

17 1090 2398 0000 0001 1907 0850

Stowarzyszenie w mediach społecznościowych:

AD 2022 | Strona www stworzona w kreatorze WebWave.